-goodboys-

KARIÉRA

GOODBOYS CATERING

Hledáte práci?

zkuste nám napsat...

VŽDY HLEDÁME VÁŠNIVÉ, TALENTOVANÉ A NADŠENÉ POSILY, KTERÉ CHTĚJÍ ROZŠÍŘIT SVÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI. POKUD MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI S NÁMI, ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS A KRÁTKÝ PRŮVODNÍ DOPIS NA: manager@woduplus.cz

GOODBOYS CATERING

NAŠE SKVĚLÉ SLUŽBY!

ZAOPATŘÍME VŠE PRO...

DOKONALÉ

SVATBY

Plánujete svatbu? Svatební den patří mezi nejdůležitější v životě. Svatební hostina je důležitou součástí celého svatebního dne. Proto by i ona měla být nezapomenutelná. Dokážeme vytvořit foodlist přímo na míru Vám, Vašim přáním, požadavkům a finančním možnostem. Vypracované rautové stoly nebo servírované vícechodové obědy i večeře. V případě zájmu se obraťte na našeho catering managera v uvedených kontaktech.

NEZAPOMENUTELNÉ

RODINNÉ OSLAVY

Navrhneme vám dle vašich představ uspořádání kompletní rodinné oslavy kdekoliv si budete přát. Zajistíme vše okolo rodinné hostiny a narozeninové oslavy. Náš catering udělá z Vaší události vyjímečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat protože naším cílem je Vaše nejvyšší možná spokojenost. Podívejte se na podrobnosti ohledně naší nabídky. V případě zájmu se obraťte na našeho catering managera v uvedených kontaktech.

ÚSPĚŠNÉ

FIREMNÍ AKCE

Uspořádejte si s námi firemní party, zasedání, konference, prezentace, workshopy. Místo konání akce, záleží jen na Vás. Mezi naše největší záliby patří degustační catering a zajišťování komplexních služeb pro malé i větší společnosti. Zajistíme Vám kompletní catering na Vaše firemní večírky, zasedání, konference, prezentace, workshopy. V případě zájmu se obraťte na našeho catering managera v uvedených kontaktech.

ZKUŠENá

SVATEBNÍ KOORDINÁTORka

Organizovat průběh svatby není žádná legrace. O tom se však přesvědčíte, až když se do toho sami pustíte. Nekažte si zážitek z tak důležitého dne a nechte organizaci na odborníkovi. Svatební koordinátorka zajistí poklidný a plynulý průběh akce. Zbaví vás povinností a vy si svůj den budete moci užít naplno. Tak, jak se to u velký životních milníku sluší a patří. V případě zájmu se obraťte na naši svatební koordinátorku v uvedených kontaktech.

PROFESIONÁLNÍ CATERING

PROČ SPOLÉHAT NA GOODBOYS?

KVALITNÍ SUROVINY

Všechny používané suroviny pro výrobu pokrmů a nakupované zboží pochází od prověřených dodavatelů ZE ZÁRUKOU TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY.

ORIGINÁLNÍ RECEPTY

Tyhle chuťové kombinace byste nevymysleli. Všichni máme rádi českou klasiku, ale občas chceme vyzkoušet něco nového.

BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Naši šéfkuchaři mají bohaté zkušenosti z kuchařských soutěží i každodenní KUCHAŘSKÉ praxe v TĚCH
nejlepších českých restaurací.

AKCE NA KLÍČ

Zajistíme Vám servírované a nezapomenutelné hlavní chody, studené a teplé rauty , obložené mísy a tácy, grilování, rožnění masa, pečená prasata.

GOODBOYS

KDO JSME?

Petr Dušek

Petr s desetiletou praxí šéfkuchaře, kterého baví vaření a prezentace jídel. Má schopnost vykonávat iniciativu a vytrvalost k dosažení výsledků.

„Můj tým se skládá z mladých a sympatických kluků s láskou k řemeslu. Vycházíme z letitých zkušeností, pracujeme s úsměvem. Našim prioritním cílem je spokojený zákazník. Každou událost si užíváme spolu s Vámi.“

PROVOZUJEME TAKÉ:

Hostinec u Rybníka se nachází ve středu průmyslové zóny v Jihlavě v ulici Pávovská 21. U příchodu Vás přivítá milá paní a náš team kuchařů.

Samoobslužná restaurace Hostinec u Rybníka se stala vyhlášenou restaurací v širokém okolí pro své polední menu, které se stalo pro mnohé pracující pravou kombinací rychlého oběda připraveného z čerstvých a kvalitních potravin za dobrou cenu. Denní nabídka se skládá z několika hlavních jídel, polévky, ovocných i zeleninových salátů. Kapacita restaurace je 100 míst. V letních měsících je otevřena příjemná zahrádka.

+420 604 162 448 / GOODBOYS / PÁVOVSKÁ 3107/21, 586 01 Jihlava – bedřichov / IG: GOODBOYSCATERING