-goodboys-

FIREMNÍ AKCE

FIREMNÍ AKCE

Chcete svým zaměstnancům dopřát skvělý zážitek a utužit vztahy ve Vaší firmě, či se chcete skvěle odprezentovat Vašim klientům? Toto rozhodnutí je na Vás. O čem však váhat nemusíte je GoodBoys jako catering na Vaší firemní akci. Catering Vám připraví profesionální a milá obsluha. U našeho cateringu je velice důležitá jedna věc. A tou je neskutečná pestrost jídel, který je u firemní akce velmi důležitý. Disponujeme širokou zásobou receptů a zkušeností, které Vám velmi rádi předvedeme. Zajistíme Vám kompletní catering na Vaše firemní události.

GOODBOYS CATERING

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY!

ZAOPATŘÍME VŠE PRO...

DOKONALÉ

SVATBY

Plánujete svatbu? Svatební den patří mezi nejdůležitější v životě. Svatební hostina je důležitou součástí celého svatebního dne. Proto by i ona měla být nezapomenutelná. Dokážeme vytvořit foodlist přímo na míru Vám, Vašim přáním, požadavkům a finančním možnostem. Vypracované rautové stoly nebo servírované vícechodové obědy i večeře. V případě zájmu se obraťte na našeho catering managera v uvedených kontaktech.

NEZAPOMENUTELNÉ

RODINNÉ OSLAVY

Navrhneme vám dle vašich představ uspořádání kompletní rodinné oslavy kdekoliv si budete přát. Zajistíme vše okolo rodinné hostiny a narozeninové oslavy. Náš catering udělá z Vaší události vyjímečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat protože naším cílem je Vaše nejvyšší možná spokojenost. Podívejte se na podrobnosti ohledně naší nabídky. V případě zájmu se obraťte na našeho catering managera v uvedených kontaktech.

ÚSPĚŠNÉ

FIREMNÍ AKCE

Uspořádejte si s námi firemní party, zasedání, konference, prezentace, workshopy. Místo konání akce, záleží jen na Vás. Mezi naše největší záliby patří degustační catering a zajišťování komplexních služeb pro malé i větší společnosti. Zajistíme Vám kompletní catering na Vaše firemní večírky, zasedání, konference, prezentace, workshopy. V případě zájmu se obraťte na našeho catering managera v uvedených kontaktech.

Goodboys boxy

Sestavte si sami svůj catering

Stačí využít náš e-shop pro objednání vlastního cateringu. Goodboys boxy pro Vás připravíme a přivezeme do 48 hod. Jsou ideální pro objednávky, které nevyžadují personální obsazení. Oslavy, porady, školení, coffee break, office catering a další. Jeden z našich členů týmu doručí jídlo na místo vaší akce v konkrétní čas. K dispozici je také vyzvednutí.

PROFESIONÁLNÍ CATERING

PROČ SPOLÉHAT NA GOODBOYS?

KVALITNÍ SUROVINY

Všechny používané suroviny pro výrobu pokrmů a nakupované zboží pochází od prověřených dodavatelů ZE ZÁRUKOU TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY.

ORIGINÁLNÍ RECEPTY

Tyhle chuťové kombinace byste nevymysleli. Všichni máme rádi českou klasiku, ale občas chceme vyzkoušet něco nového.

BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Naši šéfkuchaři mají bohaté zkušenosti z kuchařských soutěží i každodenní KUCHAŘSKÉ praxe v TĚCH
nejlepších českých restaurací.

AKCE NA KLÍČ

Zajistíme Vám servírované a nezapomenutelné hlavní chody, studené a teplé rauty , obložené mísy a tácy, grilování, rožnění masa, pečená prasata.

GOODBOYS

KDO JSME?

Náš tým se skládá z mladých a sympatických kluků s láskou k řemeslu, které baví vaření a prezentace jídel. Máme schopnost vykonávat iniciativu a vytrvalost k dosažení výsledků.Vycházíme z letitých zkušeností, pracujeme s úsměvem. Našim prioritním cílem je spokojený zákazník.

PROVOZUJEME TAKÉ:

Hostinec u Rybníka se nachází ve středu průmyslové zóny v Jihlavě v ulici Pávovská 21. U příchodu Vás přivítá milá paní a náš team kuchařů.

Samoobslužná restaurace Hostinec u Rybníka se stala vyhlášenou restaurací v širokém okolí pro své polední menu, které se stalo pro mnohé pracující pravou kombinací rychlého oběda připraveného z čerstvých a kvalitních potravin za dobrou cenu. Denní nabídka se skládá z několika hlavních jídel, polévky, ovocných i zeleninových salátů. Kapacita restaurace je 100 míst. V letních měsících je otevřena příjemná zahrádka.

Hostům, kteří k nám přijdou s prosbou o svatební hostinu se snažíme vyjít maximálně vstříc a každou svatbu posuzujeme individualně. Svatební hostiny jsou pořádány v Hostinci u Rybníka.

V letních měsících je ke svatebnímu veselí využívána zahrádka vedle restaurace, ke které patří vlastní bar, gril i sociální zařízení. Samozřejmostí je vlastní obsluha, která se o vás bude starat po celou dobu svatby a kuchař, který vám bude grilovat dobroty na grilu. Zahrádka je částečně krytá party stanem, takže déšť nám nevadí.

Čeká vás váš velký den a chcete, aby všechno bylo jednoduše perfektní? Láká vás hostina v našem hostinci a rádi byste, abychom vám s přípravou svatby pomohli? Doporučíme vám hned několik osob, jejichž práce vám může být ve vašem dni přínosem.

Půjčujeme vybavení pro catering a kompletní gastronomický inventář. V případě speciálních požadavků např. vybavení, kterým nedisponuje přímo naše firma se nebráníme možnosti zajištění, jelikož spolupracujeme s dalšími partnery z různých oblastí a odvětví.

GOODBOYS CATERING
PÁVOVSKÁ 3107/21, Jihlava – Bedřichov
+420 604 162 448